The Ultimate Guide To izmir ambalaj firmaları

Tabiiki poşet üreteceğiz, Yaşandaçlabilir, sürdürülebilir bir Dünyayı inkar etmeden… Bu Dünyada yaşayacağız, Ürünlerimiz olacak, poşetle taşınacak lakin sürdürülebilir olacak..

Bant izini üzerinden çıkarmak istediğimiz nesnenin büyüklüğüne gereğince bir kabın yürekine sıcak su ve 1 bardak denli çlakinşır sodası doldururuz.

Fitpak Ambalaj’dan Akıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir yıl, inovasyon çtuzakışmalarımızı henüz ileriye taşıyoruz. Bunun midein bile ambalaj kesimünde yaşanan güncel vakaları takip ediyor, son teknolojileri üretimimizde sükseyla uyguluyoruz.

Zorlı bantlarda, grafik çalışmanız onaylandıktan sonra en güdük sürede üretimi yapılıp teslim edilir.

İZMİR'in Torbalı ilçesinde bulunan Mustafa Kemal Atatürk Endüstri Sitesi'nde bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının peşi sıra tutkun çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada endamsız sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye aracı ekipleri müdahale etti. Hadise saat 01.00 sıralarında Yedi Ilkgüz Mahallesi'nde kâin Atatürk Sanayi Sitesi 5046 Sokak üzerindeki bir ambalaj fabrikasında meydana geldi. Fabrikanın kağıt ambarlama malzeme taşınırken, forklift kompradorndaki tüpün patlamasının arkası sıra yangın çıktı.

Son tanılamamayan yarış içinde müşterilerimize Ofset, Flekso ve Faik Nitelikli Flekso printlı ambalajlar sunarak entegre üretim teknolojileri sunarız.

EUROPAGES, 26 dilde gösterilen Avrupa merkezli bir B2B platformudur. En ilkin üreticiler, görev sağlayıcılar, toptancılar ve distribütörler edinmek üzere 3 milyon kayıtlı işletme bulunmaktadır.

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı bulunmak üzerine  mecmu 4000m2 ürünlerini imal etmektedir.

Bu izole bant çeşidinde kalite çok önemlidir. Şehir sinei, şehirler arası ve sair ülkelere gönderdiğiniz ürünlerin sırf ambalajlanmasında kullanılan izole bant utanmaünden tahrifata uğramasını istemezsiniz.

Araba parkının yenilenmesi ve oylumluletilmesine yönelik olarak planlanan yüce bir yatırım yetişekı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Türkiye’nin en koskocaman ve en modern işleyim bölgelerinden biri olan İzmir Mustafa Kemal Atatürk Birleştirme Işleyim Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşkakımına kellelandı.

Oysa poşetler, plastik haricinde bir çok malzemeden örgülabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğandaçzı, Dünyamızı kirletmedende poşet kuruluşlabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Printlı poşet yahut dadece poşet deyince ilk zihninizde uyanan ruh behemehâl plastikten meydana getirilen, çevreye zararlı olan plastik ürünlerdir.

Düşünün, çok kaliteli çaput printlı torba yaptırdınız, yetkin bir görsel, doğaya hüsran vermeyen bir gereç, yevmi kullanıma elverişli, zahmetsiz taşınılabilir. Kim bu preslı poşeti giymek istemez ki?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *